No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Норвич Сити vs Челзи

сабота,24/8 2019 е празник во Англија.Норвич Сити и Челзи во борба за трите бода. И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet, Betfair […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челзи vs Арсенал

Во рамките на УЕФА Европа Лига,среда во 19:00 часот ќе играат Челзи и Арсенал За дуелот помеѓу Челзи и Арсенал, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Челзи. Имајќи во предвид дека нивните сили се […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челзи vs Ајнтрахт Франкфурт

Денес четврток во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Челзи и Ајнтрахт Франкфурт Квалитетот на тимот и домашниот терен, Челзи го прават фаворит во однос на Ајнтрахт Франкфурт. Тој во дуел влегува со […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челзи vs Барнли

понеделник,22/4 2019 е празник во Англија.Челзи и Барнли во борба за трите бода. Квалитетот на тимот и домашниот терен, Челзи го прават фаворит во однос на Барнли. Тој во дуел влегува со шанса вредна 78.4% […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Славија Прага vs Челзи

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 19:00 часот ќе играат Славија Прага и Челзи И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Челзи vs Вест Хем Јунајтед

Денес понеделник во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Челзи и Вест Хем Јунајтед На овој натпревар помеѓу Челзи и Вест Хем Јунајтед домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Кардиф Сити vs Челзи

недела,31/3 2019 е празник во Англија.Кардиф Сити и Челзи во борба за трите бода. И покрај тоа што Челзи е гостин на дуелот против Кардиф Сити, букмејкерите „типуваат“ на гостинот. Тие сметаат дека веројатноста за […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Динамо Киев vs Челзи

четврток,14/3 2019 е празник во Меѓународен.Динамо Киев и Челзи во борба за трите бода. Немаме дилема за натпреварот помеѓу Динамо Киев и Челзи. Со оглед на тоа што оваа сезона Челзи игра многу подобро од […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Бурнмаут vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,среда во 19:45 часот ќе играат Бурнмаут и Челзи И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet ја има […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Кристал Палас vs Челзи

Во рамките на Премиер лига,недела во 12:00 часот ќе играат Кристал Палас и Челзи Кога станува збор за натпреварот меѓу Кристал Палас и Челзи, букмејкерите акцентот за фаворит го ставаат на гостите. Ние ќе ви […]