Натпревар на денот: Челзи vs Вест Хем Јунајтед

Денес понеделник во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Челзи и Вест Хем Јунајтед

На овој натпревар помеѓу Челзи и Вест Хем Јунајтед домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
Interwetten – 1.33
Marathonbet – 6.25
Betfair SB и Bet 365 – 12.00

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Rivalo.com и до добиете коефициент 1.55. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на PinnacleSports и Betfair SB со коефициент вреден 2.62.

За овој натпревар помеѓу Челзи и Вест Хем Јунајтед азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Вест Хем Јунајтед. Доколку сметате дека Челзи има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на 1xbet и Interwetten со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на PinnacleSports со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за Челзи и Вест Хем Јунајтед.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk