No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Феенорд vs Спарта Ротердам

Денес недела во 12:30 дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Феенорд и Спарта Ротердам Квалитетот на тимот и домашниот терен, Феенорд го прават фаворит во однос на Спарта Ротердам. Тој во дуел влегува со шанса вредна […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Витесе vs Ајакс

Во рамките на Ередивизија,сабота во 16:30 часот ќе играат Витесе и Ајакс И покрај тоа што Ајакс игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet ја има најдобрата […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Цволе vs Вилем 2

Денес петок во 18:00 дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Цволе и Вилем 2 Што се однесува до денешниот натпревар во Ередивизија помеѓу Цволе и Вилем 2, букмејкерите сметаат дека Цволе е фаворит само поради тоа […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Го Ахед Иглс vs Валвијк

Денес вторник во 16:30 дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Го Ахед Иглс и Валвијк Денешниот натпревар во Ередивизија помеѓу Го Ахед Иглс и Валвијк би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ден Бош vs Го Ахед Иглс

среда,22/5 2019 е празник во Холандија.Ден Бош и Го Ахед Иглс во борба за трите бода. Дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Ден Бош и Го Ахед Иглс кој што ќе се одигра среда на 22/5 […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: АДО Ден Хаг vs Вилем 2

среда,15/5 2019 е празник во Холандија.АДО Ден Хаг и Вилем 2 во борба за трите бода. Немаме дилема за натпреварот помеѓу АДО Ден Хаг и Вилем 2. Со оглед на тоа што оваа сезона Вилем […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Валвијк vs НЕЦ

Денес вторник во 16:30 дерби натпреварот во Ередивизија помеѓу Валвијк и НЕЦ Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Валвијк е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Феенорд vs ВВВ Венло

четврток,6/12 2018 е празник во Холандија.Феенорд и ВВВ Венло во борба за трите бода. На овој натпревар помеѓу Феенорд и ВВВ Венло домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Португалија vs Холандија

Денес понеделник во 18:30 дерби натпреварот во Меѓународни пријателски натпревари помеѓу Португалија и Холандија За дуелот помеѓу Португалија и Холандија, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Португалија. Имајќи во предвид дека нивните сили се […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Гронинген vs Спарта Ротердам

недела,24/12 2017 е празник во Холандија.Гронинген и Спарта Ротердам во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во Ередивизија помеѓу Гронинген и Спарта Ротердам, букмејкерите сметаат дека Гронинген е фаворит само поради […]