Натпревар на денот: АЦ Милан vs Интер Милано

Денес среда во 16:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу АЦ Милан и Интер Милано

Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу АЦ Милан и Интер Милано. Според букмејкерите мал фаворит е Интер Милано. Ние од нивната понуда ги издвоиме најголемите коефициенти. За победа на домаќинот 1xbet ни нуди коефициент 2.84. Најголемиот коефициент во вредност од 3.30 го издвојуваме од 3.30, а влогот за Интер Милано ќе го ставиме во 1xbet и Betway кој ни нуди коефициент 2.80.

За натпреварот помеѓу АЦ Милан и Интер Милано кој ќе се одигра среда на 4/4 2018 во 16:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.84
Unibet – 2.14

Непредвидливиот натпревар во Серија А помеѓу АЦ Милан и Интер Милано му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За АЦ Милан да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet нуди коефициент вреден 2.00.
За Интер Милано да си замине како победник Marathonbet наградува со влог помножен по 1.97.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за АЦ Милан и Интер Милано.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!