Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Удинезе

петок,8/3 2019 е празник во Италија.Јувентус и Удинезе во борба за трите бода.

На овој натпревар помеѓу Јувентус и Удинезе домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди за овој натпревар. Погледнете ги.
1xbet – 1.34
Nordicbet – 5.35
Sportingbet и bwin – 12.50

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.77. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.17.

За овој натпревар помеѓу Јувентус и Удинезе азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Удинезе. Доколку сметате дека Јувентус има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Bet 365 со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на PinnacleSports со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Јувентус и Удинезе.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk