Спореди ги коефициентите за Аваи vs Бахија

Во рамките на Серија А,среда во 21:30 часот ќе играат Аваи и Бахија

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Аваи и Бахија акцентот за фаворит го ставаат на Аваи. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.80 ни го нуди Marathonbet и 1xbet. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Marathonbet и 1xbet со коефициент од 3.26. За сите кои веруваат во победа на Бахија ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.00 кој може да го најдете во Rivalo.com.

Во рамките на Серија А очекуваме на дуелот помеѓу Аваи и Бахија да бидат постигнати неколку голови.
William Hill и Unibet ни нуди 2.38 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.69 за 0-2 гола.

Непредвидливиот натпревар во Серија А помеѓу Аваи и Бахија му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Аваи да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Marathonbet и PinnacleSports нуди коефициент вреден 1.97.
За Бахија да си замине како победник Unibet наградува со влог помножен по 2.00.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Аваи и Бахија.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!