Спореди ги коефициентите за Belouizdad vs MC Oran

Во рамките на Ligue 1,вторник во 15:00 часот ќе играат Belouizdad и MC Oran

Во Ligue 1 не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Belouizdad и MC Oranкој што ќе се игра вторник на 7/11 2017 во 15:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Sportingbet дава коефициент 2.33, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Fonbet во вредност од 3.90. За реми, понудата ја издвојуваме од Betway со вредност од 3.00.

За натпреварот помеѓу Belouizdad и MC Oran кој ќе се одигра вторник на 7/11 2017 во 15:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Betway – 1.44
Paddy Power, William Hill, Cash Point, bwin, skybet и Betfair SB – 2.75

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Belouizdad и MC Oran нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на MC Oran и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 2.27 за Belouizdad
Unibet: 1.76 за MC Oran

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Belouizdad и MC Oran.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk