Спореди ги коефициентите за Гандзасар 2 vs Пјуник 2

четврток,22/3 2018 е празник во Ерменија.Гандзасар 2 и Пјуник 2 во борба за трите бода.

Немаме дилема за натпреварот помеѓу Гандзасар 2 и Пјуник 2. Со оглед на тоа што оваа сезона Пјуник 2 игра многу подобро од Гандзасар 2, ние и светските букмејкери како фаворит ќе го избереме гостинот. Најголемиот коефициент за победа на гостинот ни го нуди Coral со вредност од 2.05. За нерешен резултат вредноста на коефициентот е 4.04 на 1xbet. За изненадување и победа на домаќинот највисоката понуда ја превземаме од Tipico и Rivalo.com, а вредноста на коефициентот е 3.20.

За дуелот помеѓу Гандзасар 2 и Пјуник 2 ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Unibet – 2.60 – 0-2 гола
Coral и Ladbrokes – 1.53 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу Гандзасар 2 и Пјуник 2 тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk