Натпревар на денот: Флуминенсе vs Фламенго

четврток,7/6 2018 е празник во Бразил.Флуминенсе и Фламенго во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу
Флуминенсе и Фламенго, букмејкерите го фаворизираат тимот на Фламенго. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Rivalo.com бидејќи само таму има коефициент 3.60. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 1.86 на Dafabet.

За натпреварот помеѓу Флуминенсе и Фламенго кој ќе се одигра четврток на 7/6 2018 во 23:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.65
Rivalo.com – 2.40

Комплетна понуда на коефициенти за Флуминенсе и Фламенго.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk