Спореди ги коефициентите за Фиорентина vs Јувентус

петок,9/2 2018 е празник во Италија.Фиорентина и Јувентус во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу
Фиорентина и Јувентус, букмејкерите го фаворизираат тимот на Јувентус. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Marathonbet бидејќи само таму има коефициент 3.65. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 1.90 на Betfair SB.

За натпреварот помеѓу Фиорентина и Јувентус кој ќе се одигра петок на 9/2 2018 во 19:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.76
1xbet – 2.26

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Фиорентина и Јувентус.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk