No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Фиорентина vs Јувентус

петок,9/2 2018 е празник во Италија.Фиорентина и Јувентус во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу Фиорентина и Јувентус, букмејкерите го фаворизираат тимот на Јувентус. Ние сме тука […]