No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Каљари vs Фиорентина

Денес петок во 19:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Каљари и Фиорентина Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу Каљари и Фиорентина, букмејкерите го фаворизираат тимот на Фиорентина. Ние сме тука […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Фросиноне vs Фиорентина

петок,9/11 2018 е празник во Италија.Фросиноне и Фиорентина во борба за трите бода. И покрај тоа што Фиорентина игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet, Betfair SB […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Интер Милано vs Фиорентина

Во рамките на Серија А,вторник во 19:00 часот ќе играат Интер Милано и Фиорентина Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Интер Милано и Фиорентина би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Фиорентина vs Јувентус

петок,9/2 2018 е празник во Италија.Фиорентина и Јувентус во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу Фиорентина и Јувентус, букмејкерите го фаворизираат тимот на Јувентус. Ние сме тука […]