Спореди ги коефициентите за Интер Милано vs Фиорентина

Во рамките на Серија А,вторник во 19:00 часот ќе играат Интер Милано и Фиорентина

Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Интер Милано и Фиорентина би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Интер Милано. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Интер Милано тоа направете го на Interwetten за да добиете коефициент вреден 1.75. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Betfred и Fonbet со вредност од 4.00. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Marathonbet со вредност од Marathonbet.

За натпреварот помеѓу Интер Милано и Фиорентина кој ќе се одигра вторник на 25/9 2018 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 2.12
1xbet, Dafabet и Bet 365 – 1.86

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Фиорентина, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на Интер Милано и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
1xbet: 1.88 за Интер Милано
Dafabet: 2.09 за Фиорентина

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Интер Милано и Фиорентина.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk