No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Интер Милано vs Фиорентина

Во рамките на Серија А,вторник во 19:00 часот ќе играат Интер Милано и Фиорентина Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Интер Милано и Фиорентина би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што […]