Натпревар на денот: СПАЛ 2013 vs АЦ Милан

Денес сабота во 14:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу СПАЛ 2013 и АЦ Милан

Немаме сомнеж за овој натпревар дека АЦ Милан е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на СПАЛ 2013.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
Betfair SB: 4.60
Cash Point: 3.65
1xbet: 1.97

За натпреварот помеѓу СПАЛ 2013 и АЦ Милан кој ќе се одигра сабота на 10/2 2018 во 14:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.92
Dafabet – 2.06

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу СПАЛ 2013 и АЦ Милан.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk