No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Болоња vs СПАЛ 2013

Во рамките на Серија А,петок во 18:45 часот ќе играат Болоња и СПАЛ 2013 Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Болоња и СПАЛ 2013, букмејкерите сметаат дека Болоња е фаворит само […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Удинезе vs СПАЛ 2013

Во рамките на Серија А,сабота во 13:00 часот ќе играат Удинезе и СПАЛ 2013 Тимот на Удинезе, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за СПАЛ 2013 vs Сасуоло

Во рамките на Серија А,четврток во 17:00 часот ќе играат СПАЛ 2013 и Сасуоло Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу СПАЛ 2013 и Сасуоло акцентот за фаворит го ставаат на […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: СПАЛ 2013 vs АЦ Милан

Денес сабота во 14:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу СПАЛ 2013 и АЦ Милан Немаме сомнеж за овој натпревар дека АЦ Милан е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика […]