Спореди ги коефициентите за Болоња vs СПАЛ 2013

Во рамките на Серија А,петок во 18:45 часот ќе играат Болоња и СПАЛ 2013

Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Болоња и СПАЛ 2013, букмејкерите сметаат дека Болоња е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
Betway – 1.91
PinnacleSports – 3.57
Marathonbet – 4.85

За натпреварот помеѓу Болоња и СПАЛ 2013 кој ќе се одигра петок на 30/8 2019 во 18:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet и Marathonbet – 1.78
Dafabet – 2.19

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Болоња и СПАЛ 2013 нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на СПАЛ 2013 и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet и PinnacleSports: 1.90 за Болоња
Dafabet: 2.03 за СПАЛ 2013

Коефициенти за натпреварот помеѓу Болоња и СПАЛ 2013 тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk