Натпревар на денот: АПОЕЛ vs Реал Мадрид

вторник,21/11 2017 е празник во Меѓународен.АПОЕЛ и Реал Мадрид во борба за трите бода.

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони, вторник на 21/11 2017 во 19:45 ќе се одигра натпреварот помеѓу АПОЕЛ и Реал Мадрид.
Ние за вас ги одделивме највисоките коефициенти од светските букмејкери за овој натпревар, а тие се:
Marathonbet, 1xbet и Betfair SB – 23.00
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Interwetten – 1.20

За дуелот помеѓу АПОЕЛ и Реал Мадрид ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 3.54 – 0-2 гола
Interwetten – 1.40 – 3+ голови

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу АПОЕЛ и Реал Мадрид.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk