Натпревар на денот: Итуано vs Феровиариа

Во рамките на Паулиста Серие А1,среда во 21:00 часот ќе играат Итуано и Феровиариа

Во Паулиста Серие А1 не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Итуано и Феровиариакој што ќе се игра среда на 21/3 2018 во 21:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Marathonbet дава коефициент 2.11, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди PinnacleSports во вредност од 4.12. За реми, понудата ја издвојуваме од 1xbet со вредност од 3.26.

За натпреварот помеѓу Итуано и Феровиариа кој ќе се одигра среда на 21/3 2018 во 21:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.62
1xbet – 2.46

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Феровиариа и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Dafabet: 1.82
PinnacleSports: 2.12

Коефициенти за натпреварот помеѓу Итуано и Феровиариа тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk