No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Удинезе vs СПАЛ 2013

Во рамките на Серија А,сабота во 13:00 часот ќе играат Удинезе и СПАЛ 2013 Тимот на Удинезе, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Аталанта vs Удинезе

Во рамките на Серија А,понеделник во 17:00 часот ќе играат Аталанта и Удинезе Квалитетот на тимот и домашниот терен, Аталанта го прават фаворит во однос на Удинезе. Тој во дуел влегува со шанса вредна 73.7% […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Јувентус vs Удинезе

петок,8/3 2019 е празник во Италија.Јувентус и Удинезе во борба за трите бода. На овој натпревар помеѓу Јувентус и Удинезе домашните имаат огормна предност според букмејкерите. За конечен исход, ние ви ги издвоивме највисоките понуди […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Удинезе vs Киево Верона

недела,17/2 2019 е празник во Италија.Удинезе и Киево Верона во борба за трите бода. Во Серија А не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Удинезе и Киево Веронакој што ќе се игра недела на 17/2 2019 […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Удинезе vs Лацио

среда,26/9 2018 е празник во Италија.Удинезе и Лацио во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу Удинезе и Лацио, букмејкерите го фаворизираат тимот на Лацио. Ние сме тука […]