Спореди ги коефициентите за Атлетико Мадрид vs Монако

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 17:55 часот ќе играат Атлетико Мадрид и Монако

Што се однесува до натпреварот помеѓу Атлетико Мадрид и Монако, букмејкерите го фаворизираат тимот на Атлетико Мадрид. Тоа е така поради што во својот тим поседуваат далеку поквалитетни играчи за разлика од тимот на Монако. Ние ги издвоивме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Атлетико Мадрид, изиграјте на Unibet, 1xbet, skybet, Interwetten, Betfair SB, Betfred и Bet 365 со коефициент од 1.20. Доколку сакате да заработите на нерешено, вашиот влог ставете го на [%BOOK_1X2_Х%], бидејќи таму е најголем коефициентот и има вредност од [%ODDS_1X2_Х%]. За победа на гостинот коефициентот е 21.00 на William Hill, Fonbet и Coral.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betfair SB и Dafabet и до добиете коефициент 1.70. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.34.

Комплетна понуда на коефициенти за Атлетико Мадрид и Монако.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!