Натпревар на денот: Каират vs Енгордани

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 13:00 часот ќе играат Каират и Енгордани

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 19/7 2018 во 13:00 се сретнуваат тимовите на Каират и Енгордани.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на Каират. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на Каират изиграјте на Marathonbet и 1xbet со коефициент 1.09 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на Енгордани највисоката понуда ја има Ladbrokes и Coral вредна 46.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betway и до добиете коефициент 1.22. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Unibet со коефициент вреден 4.60.

Комплетна понуда на коефициенти за Каират и Енгордани.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk