Спореди ги коефициентите за Шериф vs Торпедо Кутаиси

среда,18/7 2018 е празник во Меѓународен.Шериф и Торпедо Кутаиси во борба за трите бода.

Квалитетот на тимот и домашниот терен, Шериф го прават фаворит во однос на Торпедо Кутаиси. Тој во дуел влегува со шанса вредна 71.3% за да издвои победа.
Што се однесува до Торпедо Кутаиси, неговите шанси за победа се 9.8%. Доколку типувате на конечниот исход, Dafabet нуди коефициент 1.37 за победа на домаќинот, а Coral и Ladbrokes нуди највисок коефициент од 10.00 за победа на гостинот.
За нерешено ја издвојуваме понудата на Marathonbet и 1xbet со вредност од 5.15.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Шериф и Торпедо Кутаиси? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 51.0%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 49.0%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Marathonbet и 1xbet со коефициент од 1.92. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Betfair SB и Bet 365 за да имате коефициент од 2.00.

За овој натпревар помеѓу Шериф и Торпедо Кутаиси азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Торпедо Кутаиси. Доколку сметате дека Шериф има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на Dafabet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на PinnacleSports со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Коефициенти за натпреварот помеѓу Шериф и Торпедо Кутаиси тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk