No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Шериф vs Торпедо Кутаиси

среда,18/7 2018 е празник во Меѓународен.Шериф и Торпедо Кутаиси во борба за трите бода. Квалитетот на тимот и домашниот терен, Шериф го прават фаворит во однос на Торпедо Кутаиси. Тој во дуел влегува со шанса […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Торпедо Кутаиси vs Шериф

Денес вторник во 15:30 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Торпедо Кутаиси и Шериф Немаме дилема за натпреварот помеѓу Торпедо Кутаиси и Шериф. Со оглед на тоа што оваа сезона Шериф игра многу […]