No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: АЦ Милан vs Интер Милано

Денес среда во 16:30 дерби натпреварот во Серија А помеѓу АЦ Милан и Интер Милано Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу АЦ Милан и Интер Милано. Според букмејкерите мал фаворит е Интер Милано. Ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за АЦ Милан vs Интер Милано

недела,4/3 2018 е празник во Италија.АЦ Милан и Интер Милано во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу АЦ Милан и Интер Милано акцентот за фаворит го […]