Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур vs Ливерпул

сабота,1/6 2019 е празник во Меѓународен.Тотенхем Хотспур и Ливерпул во борба за трите бода.

Немаме дилема за натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Ливерпул. Со оглед на тоа што оваа сезона Ливерпул игра многу подобро од Тотенхем Хотспур, ние и светските букмејкери како фаворит ќе го избереме гостинот. Најголемиот коефициент за победа на гостинот ни го нуди Rivalo.com со вредност од 1.95. За нерешен резултат вредноста на коефициентот е 3.75 на Cash Point и Fonbet. За изненадување и победа на домаќинот највисоката понуда ја превземаме од Marathonbet, а вредноста на коефициентот е 4.55.

За натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Ливерпул кој ќе се одигра сабота на 1/6 2019 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 2.02
1xbet – 1.92

Комплетна понуда на коефициенти за Тотенхем Хотспур и Ливерпул.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk