Спореди ги коефициентите за Зенит vs Вардар

Денес четврток во 18:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Зенит и Вардар

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 23/11 2017 во 18:00 се сретнуваат тимовите на Зенит и Вардар.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на Зенит. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на Зенит изиграјте на Sportingbet со коефициент 1.11 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на Вардар највисоката понуда ја има Betsson Sportsbook и Nordicbet вредна 30.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Interwetten и Sportingbet и до добиете коефициент 1.35. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Unibet со коефициент вреден 3.60.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Зенит и Вардар.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk