No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Зенит vs Вардар

Денес четврток во 18:00 дерби натпреварот во УЕФА Европа Лига помеѓу Зенит и Вардар Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток на 23/11 2017 во 18:00 се сретнуваат тимовите на Зенит и Вардар. Букмејкерите изразито го […]