Натпревар на денот: Салгуеиро vs Конфианча

Во рамките на Серија Ц,понеделник во 23:00 часот ќе играат Салгуеиро и Конфианча

Дерби натпреварот во Серија Ц помеѓу Салгуеиро и Конфианча кој што ќе се одигра понеделник на 25/6 2018 во 23:00 букмејкерите укажуваат дека силата на Конфианча е поголема во однос на Салгуеиро. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Салгуеиро, најголемиот коефициент е 2.77 на 1xbet. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на 1xbet и Unibet, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди Marathonbet во вредност од 2.72.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Салгуеиро и Конфианча? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 39.9%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 60.1%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.41. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.60.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Салгуеиро да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Marathonbet нуди коефициент 1.92.
За Конфианча да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet нуди коефициенти 1.93.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Салгуеиро и Конфианча тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk