Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Брајтон Албион

Денес петок во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Брајтон Албион

Што се однесува до денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Брајтон Албион, букмејкерите сметаат дека Вест Хем Јунајтед е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 1.91
Interwetten – 3.60
Nordicbet и Betsson Sportsbook – 5.35

За натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Брајтон Албион кој ќе се одигра петок на 20/10 2017 во 19:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Interwetten – 1.75
1xbet – 2.30

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Брајтон Албион, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на Вест Хем Јунајтед и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
1xbet: 2.15 за Вест Хем Јунајтед
Dafabet: 1.85 за Брајтон Албион

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Брајтон Албион.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk