Натпревар на денот: Вила Нова vs Атлетико Го

Во рамките на Серија Б,сабота во 21:30 часот ќе играат Вила Нова и Атлетико Го

Во Серија Б не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Вила Нова и Атлетико Гокој што ќе се игра сабота на 16/6 2018 во 21:30 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Marathonbet и 1xbet дава коефициент 2.21, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди PinnacleSports во вредност од 3.77. За реми, понудата ја издвојуваме од 1xbet со вредност од 3.22.

За натпреварот помеѓу Вила Нова и Атлетико Го кој ќе се одигра сабота на 16/6 2018 во 21:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.65
1xbet – 2.39

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Атлетико Го и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Bet 365: 1.90
PinnacleSports: 2.03

Коефициенти за натпреварот помеѓу Вила Нова и Атлетико Го тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk