Спореди ги коефициентите за Салзбург vs Олимпик Марсеј

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 19:05 часот ќе играат Салзбург и Олимпик Марсеј

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Салзбург и Олимпик Марсеј, букмејкерите сметаат дека Салзбург е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 2.12
Betfred и Betway – 3.75
Unibet и Cash Point – 3.70

За дуелот помеѓу Салзбург и Олимпик Марсеј ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Dafabet – 2.23 – 0-2 гола
Betfred и 1xbet – 1.80 – 3+ голови

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Салзбург и Олимпик Марсеј нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Олимпик Марсеј и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Interwetten: 2.10 за Салзбург
10BET и Dafabet: 1.83 за Олимпик Марсеј

Комплетна понуда на коефициенти за Салзбург и Олимпик Марсеј.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!