Натпревар на денот: Рома vs Ливерпул

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 18:45 часот ќе играат Рома и Ливерпул

Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Ливерпул. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за Рома може да по помножете со 2.65 во Fonbet и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 4.10 во 1xbet и Marathonbet. Највисокиот коефициент за победа на Ливерпул е во 1xbet со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

На натпреварот помеѓу Рома и Ливерпул се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Fonbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 3.25. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betsson Sportsbook и Nordicbet со коефициент од 1.41 .

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Рома да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet, Marathonbet и PinnacleSports нуди коефициент 2.01.
За Ливерпул да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 1xbet и Marathonbet нуди коефициенти 1.95.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Комплетна понуда на коефициенти за Рома и Ливерпул.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!