Спореди ги коефициентите за Реал Мадрид vs Баерн Минхен

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 18:45 часот ќе играат Реал Мадрид и Баерн Минхен

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Реал Мадрид е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Реал Мадрид, најдобра понуда ви нуди 1xbet со коефициент од 2.39. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Marathonbet , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Marathonbet единствено во Marathonbet. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Реал Мадрид и Баерн Минхен ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Fonbet со коефициент од 3.10.

За дуелот помеѓу Реал Мадрид и Баерн Минхен ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Betfair SB – 3.20 – 0-2 гола
Interwetten, skybet и Betfair SB – 1.40 – 3+ голови

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Баерн Минхен и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 2.10
Dafabet: 1.87

Комплетна понуда на коефициенти за Реал Мадрид и Баерн Минхен.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!