No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Рома vs Ливерпул

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 18:45 часот ќе играат Рома и Ливерпул Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Ливерпул. Сепак, ние сме […]