Спореди ги коефициентите за Брајтон & Хов Албион vs Манчестер Јунајтед

Денес петок во 19:00 дерби натпреварот во Премиер лига помеѓу Брајтон & Хов Албион и Манчестер Јунајтед

Немаме дилема за натпреварот помеѓу Брајтон & Хов Албион и Манчестер Јунајтед. Со оглед на тоа што оваа сезона Манчестер Јунајтед игра многу подобро од Брајтон & Хов Албион, ние и светските букмејкери како фаворит ќе го избереме гостинот. Најголемиот коефициент за победа на гостинот ни го нуди PinnacleSports со вредност од 1.89. За нерешен резултат вредноста на коефициентот е 3.90 на Betfair SB. За изненадување и победа на домаќинот највисоката понуда ја превземаме од Nordicbet, а вредноста на коефициентот е 5.65.

Во рамките на Премиер лига очекуваме на дуелот помеѓу Брајтон & Хов Албион и Манчестер Јунајтед да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.05 за 3 или повќе голови, додека Marathonbet нуди 1.92 за 0-2 гола.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Брајтон & Хов Албион и Манчестер Јунајтед тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk