No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Салзбург vs Шкендија 79

Денес среда во 17:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Салзбург и Шкендија 79 За натпреварот помеѓу Салзбург и Шкендија 79, светските букмејкери тимот на Салзбург го перцепираат како огромен фаворит. За вас […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Салзбург vs Олимпик Марсеј

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 19:05 часот ќе играат Салзбург и Олимпик Марсеј Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Салзбург и Олимпик Марсеј, букмејкерите сметаат дека Салзбург е […]