Спореди ги коефициентите за Брагантино vs Сао Бенто

вторник,4/6 2019 е празник во Бразил.Брагантино и Сао Бенто во борба за трите бода.

Според букмејкерите, во овој натпревар Брагантино влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда ја има Marathonbet со вредност од 1.53, додека за победа на гостинот понудата им прпаѓа на Fonbet со вредност од 8.00. За нерешено, ги препорачуваме Betway затоа што само таму е коефициентот 4.00.

Во рамките на Серија Б очекуваме на дуелот помеѓу Брагантино и Сао Бенто да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.34 за 3 или повќе голови, додека 1xbet и Unibet нуди 1.64 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Сао Бенто има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Брагантино, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Брагантино, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
PinnacleSports: 1.97 за Брагантино
Bet 365: 1.93 за Сао Бенто

Коефициенти за натпреварот помеѓу Брагантино и Сао Бенто тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk