Спореди ги коефициентите за Бате Борисов vs ХЈК

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 17:00 часот ќе играат Бате Борисов и ХЈК

Според букмејкерите, во овој натпревар Бате Борисов влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата понуда ја има Betway со вредност од 1.57, додека за победа на гостинот понудата им прпаѓа на Coral и Ladbrokes со вредност од 7.00. За нерешено, ги препорачуваме 12bet.com затоа што само таму е коефициентот 3.95.

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони очекуваме на дуелот помеѓу Бате Борисов и ХЈК да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.36 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.63 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека ХЈК има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Бате Борисов, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Бате Борисов, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
PinnacleSports: 2.06 за Бате Борисов
Betfred: 1.85 за ХЈК

Коефициенти за натпреварот помеѓу Бате Борисов и ХЈК тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk