No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Бате Борисов vs ХЈК

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 17:00 часот ќе играат Бате Борисов и ХЈК Според букмејкерите, во овој натпревар Бате Борисов влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува […]