No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Вила Нова vs Сао Бенто

Денес вторник во 22:15 дерби натпреварот во Серија Б помеѓу Вила Нова и Сао Бенто Тимот на Вила Нова, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Брагантино vs Сао Бенто

вторник,4/6 2019 е празник во Бразил.Брагантино и Сао Бенто во борба за трите бода. Според букмејкерите, во овој натпревар Брагантино влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите најголемата […]