Спореди ги коефициентите за Анжер vs ФК Бордо

вторник,15/1 2019 е празник во Франција.Анжер и ФК Бордо во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Анжер и ФК Бордо акцентот за фаворит го ставаат на Анжер. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.69 ни го нуди 1xbet. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Betway, Cash Point, Unibet и Fonbet со коефициент од 3.10. За сите кои веруваат во победа на ФК Бордо ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.20 кој може да го најдете во Betway.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Анжер и ФК Бордо? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 37.1%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 62.9%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.64. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.56.

Непредвидливиот натпревар во Лига 1 помеѓу Анжер и ФК Бордо му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Анжер да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Marathonbet нуди коефициент вреден 1.82.
За ФК Бордо да си замине како победник Dafabet наградува со влог помножен по 2.14.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Анжер и ФК Бордо.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!