Натпревар на денот: Болоња vs АЦ Милан

вторник,18/12 2018 е празник во Италија.Болоња и АЦ Милан во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу
Болоња и АЦ Милан, букмејкерите го фаворизираат тимот на АЦ Милан. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на bwin. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Interwetten бидејќи само таму има коефициент 3.50. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.06 на 1xbet.

За натпреварот помеѓу Болоња и АЦ Милан кој ќе се одигра вторник на 18/12 2018 во 19:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet – 1.86
Dafabet – 2.08

Коефициенти за натпреварот помеѓу Болоња и АЦ Милан тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk