No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Болоња vs АЦ Милан

вторник,18/12 2018 е празник во Италија.Болоња и АЦ Милан во борба за трите бода. Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу Болоња и АЦ Милан, букмејкерите го фаворизираат тимот на АЦ Милан. […]