No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Барселона vs ПСВ Ајндховен

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 16:55 часот ќе играат Барселона и ПСВ Ајндховен Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник на 18/9 2018 во 16:55 се сретнуваат тимовите на Барселона и ПСВ […]