No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ПСЖ vs Манчестер Јунајтед

среда,6/3 2019 е празник во Меѓународен.ПСЖ и Манчестер Јунајтед во борба за трите бода. Тимот на ПСЖ, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за овој натпревар е […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ПСЖ vs Реал Мадрид

вторник,6/3 2018 е празник во Меѓународен.ПСЖ и Реал Мадрид во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ПСЖ и Реал Мадрид, букмејкерите сметаат дека ПСЖ е […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Реал Мадрид vs ПСЖ

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 19:45 часот ќе играат Реал Мадрид и ПСЖ Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Реал Мадрид и ПСЖ акцентот за фаворит го […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Сошо vs ПСЖ

вторник,6/2 2018 е празник во Франција.Сошо и ПСЖ во борба за трите бода. Во дуелот од Куп на Франција, помеѓу Сошо и ПСЖ, според букмејкерите ПСЖ има огромна предност пред домаќинот и затоа е изразен […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ПСЖ vs Дижон ФЦО

Во рамките на Лига 1,среда во 20:00 часот ќе играат ПСЖ и Дижон ФЦО Во рамките на Лига 1,среда на 17/1 2018 во 20:00 се сретнуваат тимовите на ПСЖ и Дижон ФЦО. Букмејкерите изразито го […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: ФК Баерн Минхен vs ПСЖ

вторник,5/12 2017 е празник во Меѓународен.ФК Баерн Минхен и ПСЖ во борба за трите бода. Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу ФК Баерн Минхен и ПСЖ акцентот за фаворит го […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ПСЖ vs Ница

петок,27/10 2017 е празник во Франција.ПСЖ и Ница во борба за трите бода. Во рамките на Лига 1,петок на 27/10 2017 во 18:45 се сретнуваат тимовите на ПСЖ и Ница. Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот […]