Спореди ги коефициентите за ПСЖ vs Ница

петок,27/10 2017 е празник во Франција.ПСЖ и Ница во борба за трите бода.

Во рамките на Лига 1,петок на 27/10 2017 во 18:45 се сретнуваат тимовите на ПСЖ и Ница.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на ПСЖ. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на ПСЖ изиграјте на Interwetten со коефициент 1.20 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на Ница највисоката понуда ја има Ladbrokes и Coral вредна 21.00.

За дуелот помеѓу ПСЖ и Ница ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

1xbet – 3.62 – 0-2 гола
Sportingbet, Tipico и Interwetten – 1.35 – 3+ голови

Коефициенти за натпреварот помеѓу ПСЖ и Ница тука!

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!