Натпревар на денот: Фулам vs Ливерпул

недела,17/3 2019 е празник во Англија.Фулам и Ливерпул во борба за трите бода.

Ливерпул ја има улогата на фаворит во натпреварот против Фулам. Ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти за овој натпревар.
Betfair SB, Dafabet, Betsson Sportsbook и Nordicbet – 14.00
Betfair SB и Bet 365 – 7.50
Betfred, Unibet и Interwetten – 1.25

На натпреварот помеѓу Фулам и Ливерпул се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Betfair SB бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.75. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betway, Betfair SB, NetBet, Ladbrokes, Coral и Betfred со коефициент од 1.50 .

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Фулам и Ливерпул.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!