Натпревар на денот: Интернационал vs Пајсанду

четврток,23/5 2019 е празник во Бразил.Интернационал и Пајсанду во борба за трите бода.

Интернационал е огромен фаворит во натпреварот против Пајсанду. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за победа на Интернационал е околу 78.9%. 1xbet и Marathonbet има најмалку доверба во Интернационал и нуди 1.22 за победа. За иненадување, односно за победа на Пајсанду најдобрата понуда е на PinnacleSports со коефициент 13.07.
Најдобриот коефициент за нерешен исход го има Tipico и Fonbet со вредност од 7.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.52. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Betfair SB и Fonbet со коефициент вреден 2.70.

Комплетна понуда на коефициенти за Интернационал и Пајсанду.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!