Спореди ги коефициентите за Ајакс vs Реал Мадрид

среда,13/2 2019 е празник во Меѓународен.Ајакс и Реал Мадрид во борба за трите бода.

Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу
Ајакс и Реал Мадрид, букмејкерите го фаворизираат тимот на Реал Мадрид. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Tipico и Interwetten. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Unibet и Cash Point бидејќи само таму има коефициент 3.95. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.07 на Betsson Sportsbook.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betfair SB и до добиете коефициент 1.53. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Tipico со коефициент вреден 2.70.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Ајакс да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Unibet нуди коефициент 2.80.
За Реал Мадрид да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, PinnacleSports нуди коефициенти 1.51.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Ајакс и Реал Мадрид.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk